Kalendář akcí

Sportovní olympiáda

V rámci sportovní Olympiády mateřských škol se zapojí třída Berušek 6.6.2018 v Hlučíně , ZŠ Tyršova do sportovních soutěží a zápolení v disciplínách : štafetový běh, skoky v pytli, hod na cíl apod. Zápolit bude vybrané družstvo 6 dětí. Ostatní "Berušky" budou fandit. Pjedeme linkovým autobusem a...
Celý článek

Den dětí

Den dětí prožijeme s dětmi při sportovních a zábavných hrách na zahradě MŠ. Pokud se zapojí místní učiliště, děti přožijí svůj svátek ve společnosti starších kamarádů.
Celý článek

praxe v MŠ

Od pondělí 21.5.2018 bude v MŠ probíhat ve třídě Berušek praxe studentky pedagogické školy. Doufáme, že praxe bude studentce k užitku a že se seznámí s prací učitelky přímo v práci s dětmi , ne jen z učebnic.
Celý článek

Výlet

V pondělí 21.5.2018 pojedou všechny děti na školní výlet  NA SKALKU - Ostrava Vřesina, kde stráví dopoledne. Návrat do mateřské školy předpokládáme cca ve 14.00 hodin. Děti budou mít hromadně odhlášenu stravu. Na místě dostanou horkou polévku a ostatní stravu zajistí MŠ po domluvě s...
Celý článek

Den matek

Zveme všechny maminky a zájjemce o dění v mateřské škole na besídku s třídní schůzkou ve středu 16.5.2018 od 16 hodin do mateřské školy. Děti budo mít svůj program po krátké třídní schůzce ve svých třídách tak, aby rodiče mohli přejít za svými dětmi . Všechny srdečně zveme !
Celý článek

Divadlo

27.4.2018 v 10.30 hodin dopoledne bude v MŠ divadlo loutek s pohádkou "Aladin" Podrobnosti najdete na nástěnce .
Celý článek

Tworkow

Ve čtvrtek 26.4.2018 pojedou děti ze třídy Berušek na Přehled dramatické tvorby pro děti předškolního věku do polského Tworkowa. Vybrané děti pojedou se svým vystoupením " Zpíváme v dešti a tančíme". Děti, kgteré nevystupují, budou mít dopolední výlet autobusem jako hosté přehlídky.
Celý článek

akademie tanečního klubu Carmen

Ve středu odpoledne 25.4.2018 se děti z tanečního kroužku Carmen zúčastní slavnostní Akademie v KD Akord Ostrava Zábřeh. Celou akci bude moderovat Zdeněk Chlopčík a Vaše děti zatančí to, co se již naučily. Udělejte si čas !!!
Celý článek

projektový den v MŠ

Ve středu 25.4.2018 se koná v dopoledních hodinách "Den s policií" . Děti se budou učit správným návykům při přecházení silnice, dozví se spoustu zajímavostí. Začátek je cca v 9.00 hodin.
Celý článek

přednáška pro rodiče dětí

V úterý 10.4.2018 se od 16.00 hodin koná ve 1. třídě ZŠ v Šilheřovicích přednáška PhDr. Nory Gavendové. Zveme všechny rodiče popřípadě zájemce z řad veřejnosti, kteří se chtějí dozvědět něco nového z oblasti psychologie dítěte a mohou se poradit o konkrétních problémech nebo záležitostech svých...
Celý článek

Co si dáme dobrého :

17.10. - 21.10. 2016

Pondělí 17.10. přesnídávka  polévka  oběd svačina vánočka, máslo Flóra, kakao z hlávkového zelí vepřová pečeně znojemská, rýže dušená, salát zeleninový, čaj chléb, pomazánkové máslo, zelenina, čaj Úterý ...
Celý článek